Digital Destex

Huzur Mh. Cendere Cad., Skyland İstanbul B Blok Kat:10 Ofis: 157-160, Huzur, 34485 Sarıyer/İstanbul, Turkey

About Digital Destex

4 / 5

from reviews

Is this your business?

  Pavel Lukashenko
  -
  June 11, 2021

  Please refer to the attachment. We do not like leaving negative reviews ourselves but there was simply no chance for us to draw attention of your company. Contacting you directly didn't work either. I'm really sorry for this situation, however, there should be some level of responsibility.

  Erdinc AKTAY
  -
  July 16, 2021

  Great conferenfe halls

  Əmirah Hüseynov
  -
  September 10, 2021

  Perfect service!!

  Pavel Lukasenko
  -
  August 21, 2018

  Had a chance to become a product supplier for this company over Themeforest. Some of the team members left us a highly negative review without any detailed feedback and clarifications. We could not get any reply as well so the only thing left to publish this review here. Can't say its professional work. Be careful!

  Mine Sonsuz
  -
  October 18, 2021

  24 yıl süre ile Güzellik ve Bakım sektöründe hizmet vermiş olan bir işyeri sahibiyim . Elbetteki geçen yıllar süresince , teknolojinin çok hızlı gelişimine bağlı olarak , alışılagelmiş reklam ve tanıtım uygulamalarında da çok hızlı değişimler yaşandı . Dolayısı ile rekabetin çok yoğun olduğu günümüzde ; Firmaların varlığını sürdürmesi , satış ve kârlılıklarını arttırması , müşteri odaklı çalışmalar yapabilmeleri için , Sosyal Medya , Google , Youtube … gibi alanlarda kendilerini göstermesi , seslerini duyurması kaçınılmaz hale geldi . Bilişim çağının getirdiği tüm bu gereksinimler doğrultusunda , ben de sahibi olduğum firmanın gerek Web Tasarım , gerek Google Adwords , Instagram , Facebook ve Url reklamlarının tümünü Destex Digital reklam ajansının herbiri kendi konusunda uzman ekibi ile bereber gerçekleştirdim ve çok başarılı sonuçlar aldım . Şahsım adına Destex Digital’in tüm yeni teknolojilere hakim , genç , dinamik ve profesyonel ekibi ile çalışmaktan çok memnunum ve tüm yeni projelerimde de Destex ile çalışmaya devam edeceğim . Tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Mine Sonsuz

  Digital Destex
  Digital Destex

  Our Address

  Huzur Mh. Cendere Cad., Skyland İstanbul B Blok Kat:10 Ofis: 157-160, Huzur, 34485 Sarıyer/İstanbul, Turkey

  Add Your Business To SeoAgencyGuide.com, It's FREE!

  Add your SEO Agency to our website today!